Człowiek bez barier – walczymy o nagrodę dla Małgosi Klimczuk

Człowiek bez barier – walczymy o nagrodę dla Małgosi Klimczuk

Małgorzata Klimczuk z Departamentu Polityki Konsumenckiej zakwalifikowała się do półfinału XVI edycji konkursu „Człowiek bez barier”.

Małgosia jest Głucha od urodzenia. Nie pozwala by niepełnosprawność ją ograniczała.

Jest absolwentką WSFiZ oraz podyplomowych studiów „Polski Język Migowy” (PJM) na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła pakiet szkoleń RBC Master Business Training i szkolenia coachingowe pod kierunkiem Kamili Rowińskiej.

W 2017  Małgosia dołączyła do ekipy UKE.  Prowadzi kampanie edukacyjno – informacyjne w PJM. Dzięki jej zaangażowaniu możemy dotrzeć do młodych użytkowników usług, którzy do tej pory byli wykluczeni. Małgosia prowadzi zajęcia „Klikam z głową” dot. bezpieczeństwa w sieci oraz warsztaty z programowania „Koduj z UKE” dla dzieci Głuchych i Słabosłyszących.

Nie zapominamy też o osobach dorosłych. We współpracy z PZG Małgosia organizuje cykliczne spotkania „Wiem, co podpisuję”. Osoby Głuche - tak jak my -  są konsumentami, zawierają umowy, korzystają z usług, składają reklamacje. Naszym celem jest edukacja konsumentów w zakresie praw i obowiązków. Dla osób Głuchych nasza koleżanka tłumaczy teksty i nagrywa filmy edukacyjne w PJM.

Czy potrafisz wyobrazić sobie absolutną ciszę? Barierę która oddziela nasze światy? Małgosia pokonuje bariery. Jest jedną z nas i każdego dnia udowadnia jak dużo może dać innym konsumentom.

Pomóżmy Małgosi zdobyć nagrodę publiczności.
Do 14 listopada trwa głosowanie w konkursie na portalu niepelnosprawni.pl

Liczymy na Wasze głosy.