Odwiedzający stoisko UKE

Warszawskie Dni Rodzinne z UKE

W sobotę wzięliśmy udział w 12. Warszawskich Dniach Rodzinnych. Nasze stoisko na błoniach Stadionu Narodowego cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Dzieci głowiły się nad telekomunikacyjnymi łamigłówkami, kolorowały i grały razem z nami w grę planszową. W tym czasie rodzice mogli dowiedzieć się o działaniach, jakie podejmujemy dla konsumentów. Nikt nie wyszedł od nas z pustymi rękami. Dzieci dostały nagrody za rozwiązane łamigłówki, a dorośli – pakiet wiedzy w postaci naszych materiałów informacyjnych.
Niedziela to kolejne spotkanie w ramach warsztatów „Łączymy pokolenia”. Przedpołudnie rodziny spędzili kreatywnie razem z nami.
Uczestników warsztatów czekała intensywna praca podczas, której rodzice razem z najmłodszymi mogli zobaczyć, czym jest kodowanie. Wspólnie staraliśmy się pomóc zabawnemu kosmicie Scottiemu odnaleźć elementy jego statku.
Chęć uczestnictwa w tego typu zabawie to powód naszego zadowolenia. To kolejny dowód, że przygodę z programowaniem może rozpocząć każdy niezależnie od wieku. Wystarczy trochę czasu i chęci!
Wspólna zabawa okazała się niezapomnianą  przygodą.